خدمات VIP – کارگزاری فروش و اجاره املاک شهر صنعت

خدمات V.I.P ( کارگزاری فروش و اجاره ) املاک شهر صنعت چیست؟

با سلام و درود خدمت مالکین/مشتریان گرامی

همه ما در حال تلاش برای پیشرفت های شخصی و جمعی در حرفه کاری خود هستیم، دیگر زمان صرف کردن اوقات طولانی و بی نتیجه در زمینه املاک صنعتی معنایی ندارد.

شرایط فعلی ایجاب می کند که با تغییر در روش ها و الگوهای قدیمی و ناکارآمد، مشاوره های بدون ثمر و بی نتیجه و طولانی مدت به سمت مشاوره های هوشمندانه و کارآمدتر باشیم .

امروزه دیگر کمتر پیش می آید که افرادبدون مشاوره و بدون اطلاع و تحقیق و بررسی دقیق اقدام به خرید یا فروش ملک خود نمایند.

در نتیجه مشتری حق انتخاب بیشتر و اطلاعات گسترده تری دارد و در نهایت مایل است که دقیق تر و مطمئن تر و با قاطعیت بیشتری ملک مورد نظر خود را انتخاب کند .

با توجه به زندگی پرمشغله و فرصت های اندک بی گمان مشاوره های هوشمندانه وبه روز و موثر مورد توجه همگان می باشدو از این رو افزایش تعداد مشتریان از خدمات منحصر به فرد املاک بیش از بیش مورد تقاضا است.

کارگزاران املاک غالبا تجربه و سواد بیشتری در زمینه خرید و فروش ملک دارند. یک کارگزاراملاک ممکن است دوره های مرتبط با شغل خود را گذرانده باشد و بنابراین دانش و مهارت های بیشتری را دارد.کارگزار می تواند آژانس املاکی را راه اندازی و آن را اداره کند. علاوه بر این، او ممکن است چندین مشاور املاک را برای همکاری با املاک خود استخدام کند.

خدمات V.I.P (کارگزاری فروش و اجاره) املاک شهر صنعت چیست؟
کارگزاری فروش و اجاره

انواع دسته بندی کارگزاران املاک : (کارگزاری فروش و اجاره)

مشاوران فروش:

این مشاوران در واقع نماینده فروش مشتریانی هستند که می خواهند ملک یا زمین خود را بفروشند یا اجاره دهند. این مشاوران همیشه تعداد زیادی از املاک و مستغلات برای فروش و اجاره دارند.

مشاوران خرید:

مشاوران خرید در یک کارگزاری املاک می توانند به خریداران در خرید ملک یا زمین کمک کنند. وظیفه این دسته از افراد این است که جزئیات زمین و ملک و تاثیری که ویژگی های مختلف ملک بر قیمت آن می گذارد را برای مشتری توضیح دهند.

مشاوران دو طرفه :

در چنین مواقعی مشاور در معامله باید به دو طرف مشورت دهد تا معامله عادلانه باشد.مثالی از مشاوره دو طرفه برای زمانی است که یک مشاور از یک کارگزاری املاک، ملکی را برای فروش معرفی کند و مشاور دیگری از همان کارگزاری خریداری را که تمایل به خرید آن دارد را معرفی کند. در این گونه مواقع می‌توان گفت نمایندگی دو طرفه در یک کارگزاری اتفاق افتاده است.

کارگزاران معاملات :

به طور کلی این مشاوران هیچ گونه مسئولیت و تعهد محرمانه ای در قبال کسی ندارند و نماینده خریدار یا فروشنده نیستند. اما به خریدار و فروشنده  کمک می کنند تا معامله ای منصفانه و سودآور در املاک داشته باشند. مشاورین املاک اسناد قانونی را تهیه و صحت آنها را بررسی می کنند تا توافق نامه کتبی بین خریدار و فروشنده قانونی باشد و در این فرآیند به کسی آسیبی وارد نشود.

چرا کارگزاری فروش و اجاره املاک شهر صنعت را انتخاب کنیم؟

گروه مشاورین املاک شهر صنعت با توچه به گستردگی کار و سابقه کاری با بسیاری از آژانسهای املاک منطقه در ارتباط می باشد که این مطلب برای سهولت کار مشتریان عزیز بسیار مفید و کارآمد می باشد این در حالی است که آژانسهای املاک بسیاری بر روی ملک شما کار میکنند اما شما تنها و تنها با ما در ارتباط هستید و از مزاحمت ها و تماس های مکرر و بی وقت که برای شما ایجاد می شود در امان می مانید.

گروه کارگزاری املاک شهر صنعت با مجوز رسمی کارگزاری از اتحادیه املاک و اصناف و با کادری مجرب و مشاورین کارآمد و حرفه ای در امور املاک و

فایلینگ های بسیار قوی و به روز و فایلهای شخصی (مونوپل) و با داشتن بیشتری ثبت قرارداد کارگزاری برای تسهیل کار و رسیدن به ایده آل ترین خدمات در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

خدمات V.I.P (کارگزاری فروش و اجاره) املاک شهر صنعت چیست؟
خدمات V.I.P (کارگزاری فروش و اجاره) املاک شهر صنعت چیست؟

در این زمینه املاک صنعتی شهر صنعت با توجه به قوانین و شرایط مختص خود در زمینه  (کارگزاری فروش و اجاره) فعالیت های خود را با توجه به خواست و سلیقه و نیاز مشتری انجام می دهد.

اولویت املاک شهر صنعت تعهد،
احترام به مشتری، صداقت و عملکرد شفاف و ساده و همکاری متقابل با مشتری می باشد.

املاک شهر صنعت در محیطی آرام و صمیمی،
مدرن و با مشاوران آگاه و مسلط برای خدمت رسانی مطلوب در خدمت مشتریان عزیز میباشد.

((ما تا زمان رسیدن شما به خواسته و ایده آل هایتان در کنارتان خواهیم ماند)). 

 

 

برای دریافت مشاوره و کارشناسی با شماره زیر تماس بگیرید.

09121221430

نمایش املاک

اجاره 700 متر سوله بهداشتی

 • 1,000,000,000 تومان
 • 350,000,000 تومان
 • 700 متر
 • 1700 متر
 • اجاره سوله صنایع بهداشتی, اجاره سوله مناسب صنایع غذایی, اداری, سایر, سلولزی, شمیایی, صنعتی

فروش 3000 متر سوله در جاده مخصوص کرج

 • 0
 • 3000 متر
 • 5000 متر
 • سایر, سنگبری, شمیایی, صنعتی

فروش 4000 متر سوله در فتح

 • 0
 • 4000 متر
 • 7000 متر
 • سایر, سنگبری, شمیایی, صنعتی

فروش 2500 متر سوله در جاده مخصوص کرج

 • 0
 • 2500 متر
 • 4000 متر
 • سایر, سلولزی, سنگبری, شمیایی, صنعتی

مقایسه املاک

مقایسه